Diskografie

Naši produkci můžete poslouchat na všech hlavních streamovacích platformách. Odkazy na ty hlavní najdete dole, a v detailech jednotlivých alb.

Boží dar (2023)

22.9.2023 vychází nové album v nové sestavě!!!! Do této chvíle jsme hráli písně, které vznikly v dobách tuhého komunismu, v prostředí „budování rozvinutého socialismu“, jak znělo eufemistické pojmenování mravního a ekonomického úpadku celé společnosti. Nyní však přicházíme s novými písněmi, které reagují jak na současné dění, tak i na naše životní zkušenosti, které jsme od svých jalových let načerpali. Doufáme, že se vám nové skladby budou líbit, tak jako se líbí posluchačům na našich koncertech, kteří už měli možnost je v průběhu tohoto roku slyšet.

Játrová paštika (1999)

Historické, dnes už kultovní album kapely v původním složení. Velmi vzácné. Zachovalo se pouze několik exemplářů. Všechny písničky vznikly někdy kolem roku 1980 – 1985. Až v roce 1999 se podařilo je nahrát a tak natrvalo zachovat. Původní nahrávky z kazetového magnetofonu se bohužel nezachovaly.

Almost dead but still (a)Live (1999)

Po vydání CD Játrová paštika jsme využili toho, že jsme opět byli schopni zahrát všechny písničky a vyrazili jsme na koncertní turné, na kterém jsme odehráli plná dvě živá vystoupení. Toto je záznam prvního z nich v kině Svět v Chomutově. V průběhu druhého bylo vykradeno Kozlovo auto a tím naše koncertní šňůra v tomto roce definitivně skončila. 😀

Profil Játra najdete zde: